Grażyna Hankiewicz -absolwentka nałęczowskiego „plastyka”. Ukończyła Wychowanie Techniczne na Politechnice Lubelskiej, studia podyplomowe ze sztuki na Politechnice Radomskiej oraz wychowanie do życia w rodzinie na KUL-u. Z zawodu nauczyciel plastyki i techniki. Z zamiłowania fotograf. Członek Radzyńskiego Klubu Fotograficznego „KLATKA”. Szczególnie ulubionymi tematami są zwierzęta, a zwłaszcza ptaki. Lubi fotografie pejzażową, choć nie stroni od architektury i portretu. Interesuje ją folklor. Faktura i detal oraz rytm, to dla niej szczególnie cenne elementy otaczającego świata. Brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jest laureatem nagród w kategorii fotografii reportażowej i przyrodniczej. 

Ma na swoim koncie wydawnictwa pocztówkowe i kalendarzowe oraz prasowe. Mówi o sobie tak: „ fotografuję to, co widzą wszyscy, ale… nie wszyscy dostrzegają” .


 

 

Uwaga! Za względu na roboty spamujące powyższy adres e-mail nie jest aktywnym linkiem, należy go ręcznie wpisać do programu pocztowego.

 

fotogrania.com

© Grażyna Hankiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone/All rights reserved.
Kopiowanie zdjęć bez zgody autora zabronione.